Постинг
30.07.2024 10:18 -
Беларус, Русия, Сирия, Северна Корея честитиха на Николас Мадуро. Това е доказателството, че със сигурност не е истински победител

Беларус, Русия, Сирия, Северна Корея честитиха на Николас Мадуро. Това е доказателството, че със сигурност не е истински победител, а става въпрос за мачкане на силни опозиционни кандидати и нагласяване на резултатите според неговото желание.
Тагове:
Вълнообразно
Следващ постинг
Предишен постинг
1.
planinitenabulgaria -
Народът на Руия гласува за Путин, народът на КНДР гласува за Ким Чен Ир,
30.07.2024 10:54
30.07.2024 10:54
суверенът на България гласува за Радев, честните хора с прогресивни схващания пък гласуват за Мъдуро. А он знае:
Не е важно кой и как гласува, важно е кой брои бюлетиниге. И докато он ги брои - тъй ще бъде !!!
цитирайНе е важно кой и как гласува, важно е кой брои бюлетиниге. И докато он ги брои - тъй ще бъде !!!
А как беше "избран"байдън? А защо не и нашите безродници в парламента? С 30 процента избирателна активност.Заради тези неща сега сме без правителство и България е на АВТОПИЛОТ!!!
цитирайБайдън бе избран с невероятно голям резултат! Нали няма да си позволявате да ми цитирате лъжите на путинските републиканци за машините и за гласуването по пощата, защото всичко бе по съдебен път атакувано и в крайна сметка отхвърлено, тоест недоказано!
В България е тъжно, че хората нямат отговорност да гласуват. Във Венецуела, обаче, го правят, а накрая получават пак Мадуро без да са пуснали бюлетина за него.
цитирайВ България е тъжно, че хората нямат отговорност да гласуват. Във Венецуела, обаче, го правят, а накрая получават пак Мадуро без да са пуснали бюлетина за него.
Търсене
За този блог

Гласове: 1193