Постинг
14.05 23:34 -
Браво на нашето момиче Дара!
Вълнообразно
наричахме такова изпълнение ИзкуФство.
Просто да си знаеш.
цитирайПросто да си знаеш.
И КАКВО ЗНАЧИ БАНГАРАНГА ? :) ТЪПА ЧАЛГА СМЕСЕНА С ТЕХНО :) ЖАЛКО ЗА МОМИЧЕТО, ЩОТО ПЕЕ ХУБАВО, МОЖЕХА ДА Й ИЗМИСЛЯТ НЯКАКВА СТОЙНОСТНА ПЕСЕН..... И ЗАЩО НЕ Е НА БГ ЕЗИК? И СЕ ЧУДЯ ДОКОГА БЪЛГАРИЯ ЩЕ СЕ НАТИСКА ДА ХОДИ НА ТОЗИ НАГЛАСЕН ПОЛИТИЧЕСКИ "КОНКУРС" ?
цитирайТърсене
За този блог

Гласове: 1382
