Постинг
28.05 15:37 -
Правило №1: човек не се зарича, че ще е само на череши. Няма други правила
Вълнообразно
Следващ постинг
Предишен постинг
право в пъкала ще те изведе.
Нали ти казах, че си тръгнал по наклонената плоскост и си се отдал на разгул и морално- битово разложение?!
Докато не си извъртиш една чалъмба, няма да се оправиш. Това не са мои измишльотини. Казвали са ми го ред хюмнета.
цитирайНали ти казах, че си тръгнал по наклонената плоскост и си се отдал на разгул и морално- битово разложение?!
Докато не си извъртиш една чалъмба, няма да се оправиш. Това не са мои измишльотини. Казвали са ми го ред хюмнета.
Търсене
За този блог

Гласове: 1381

