Постинг
12.05 20:52 -
В механа „Пирот” с Дафи празнуваме завършека на деня
Вълнообразно
priatno prekarvane togava
цитирайМного благодарим! Хубава вечер!
цитирайОт кръчма в кръчма...
цитирайБрей, голямо празнуване, голямо чудо! Гледам и не вярвам на ушите си – Дафи и Мимо в „Пирот“... Сигурно целият софийски хайлайф е затаил дъх пред тази епична развръзка на деня.
Единият видял дъга и веднага хукнал да я полива, другият му приглася със захаросани благодарности. Апостолoв правилно го е казал – „разгул“! То бива бохемство, ама вашето вече на нищо не прилича. Докато „простолюдието“ се чуди как да върже двата края, "елитът" на блог.бг „завършва деня“ в механата. Пази боже сляпо да прогледа!
цитирайЕдиният видял дъга и веднага хукнал да я полива, другият му приглася със захаросани благодарности. Апостолoв правилно го е казал – „разгул“! То бива бохемство, ама вашето вече на нищо не прилича. Докато „простолюдието“ се чуди как да върже двата края, "елитът" на блог.бг „завършва деня“ в механата. Пази боже сляпо да прогледа!
авраме стига дрънка простотии
хващай се да работиш
цитирайхващай се да работиш
Чудя се на охолството, в което живеят съдебните заседатели?
Това при положение, че работят без хонорар??
Ами, ако им и плащаха?
Мамма миа!
Светът щеше да им е малък!
И скучен!
Да носят чували с пари!
цитирайТова при положение, че работят без хонорар??
Ами, ако им и плащаха?
Мамма миа!
Светът щеше да им е малък!
И скучен!
Да носят чували с пари!
Търсене
За този блог

Гласове: 1383

