Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
12.05 20:52 - В механа „Пирот” с Дафи празнуваме завършека на деня
Автор: mimogarcia Категория: Лични дневници   
Прочетен: 1508 Коментари: 6 Гласове:
2


Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
image 



Гласувай:
2


Вълнообразно


1. pipina - .........
12.05 20:54
priatno prekarvane togava
цитирай
2. mimogarcia - pipina
12.05 21:01
Много благодарим! Хубава вечер!
цитирай
3. apostapostoloff - Божичко, какъв разгул!
13.05 06:18
От кръчма в кръчма...
цитирай
4. pantaleev - Брей, голямо празнуване, голямо ...
13.05 09:08
Брей, голямо празнуване, голямо чудо! Гледам и не вярвам на ушите си – Дафи и Мимо в „Пирот“... Сигурно целият софийски хайлайф е затаил дъх пред тази епична развръзка на деня.

Единият видял дъга и веднага хукнал да я полива, другият му приглася със захаросани благодарности. Апостолoв правилно го е казал – „разгул“! То бива бохемство, ама вашето вече на нищо не прилича. Докато „простолюдието“ се чуди как да върже двата края, "елитът" на блог.бг „завършва деня“ в механата. Пази боже сляпо да прогледа!
цитирай
5. dovolen - pantaleev,pipina
13.05 14:22
авраме стига дрънка простотии
хващай се да работиш
цитирай
6. leonleonovpom2 - Чудя се на охолството, в което жи...
14.05 08:15
Чудя се на охолството, в което живеят съдебните заседатели?
Това при положение, че работят без хонорар??
Ами, ако им и плащаха?
Мамма миа!
Светът щеше да им е малък!
И скучен!
Да носят чували с пари!
цитирай
Търсене

За този блог
Автор: mimogarcia
Категория: Новини
Прочетен: 3438332
Постинги: 3481
Коментари: 6100
Гласове: 1383
Архив
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930