Постинг
09.05 09:04 -
Мисли от ваната в Мурсия
Автор: mimogarcia
Категория: Лични дневници
Прочетен: 430 Коментари: 0 Гласове:
Последна промяна: 09.05 09:04
Прочетен: 430 Коментари: 0 Гласове:
1
Последна промяна: 09.05 09:04
Добро утро!
Като човек, живеещ в гарсониерка, имам два проблема.
Първият е свързан с липсата на място за багаж и другата седмица очаквам четири броя надстройки за допълнително такова, за да не седят дрехи по куфари и върху столове;
Вторият е заради невъзможността да поставя вана в малката баня. Добре, че при пътувания, мога да се насладя на такава.

Вълнообразно
Няма коментари
Търсене
За този блог

Гласове: 1378