Постинг
09.04 21:59 -
Среща след 17 г. с моя съученичка между първи и четвърти клас
Автор: mimogarcia
Категория: Лични дневници
Прочетен: 246 Коментари: 1 Гласове:
Последна промяна: 09.04 22:00
Прочетен: 246 Коментари: 1 Гласове:
1
Последна промяна: 09.04 22:00
Току-що приключи срещата ми с моя съученичка между първи и четвърти клас. Не сме се виждали цели 17 години. Знаете, признавал съм, зле съм по математика и ми трябваше калкулатор, за да сметна точно колко време е минало от последната ни среща.
Честно казано зверя се пред екрана и не мога да повярвам, че толкова лета, пролети, зими, есени са минали…
А как се стигна до срещата ни? Попаднало ѝ мое видео и ми писа.
Вълнообразно
Търсене
За този блог

Гласове: 1381
