Вашето място в Blog.Bg !
Постинги в блога от 16.05.2026 г.
16.05 21:55 -
Каква хубава атмосфера в Atlas Restaurant, Пловдив!
16.05 19:37 -
Винаги, когато съм в Института по етикет, за мен е безценно да се уча от д-р Ваня Велкова!
16.05 16:29 -
Днес и утре сме в Пловдив за обучение в Институт по етикет за деловия бизнес етикет и протокол
16.05 12:32 -
С куфарче-котка и чашка-диня, вече съм в Пловдив!
16.05 08:30 -
Все прощавам
Имате преди два дни уговорка да ходите на ресторант с концерт.
Изведнъж приема се някой извънредно да виси безсмислено до 23:00 часа да работи. Абсолютно ненужно. (И това вече поредна такава рязка смяна на плана.)
Е, нормално ли е да ст...
Изведнъж приема се някой извънредно да виси безсмислено до 23:00 часа да работи. Абсолютно ненужно. (И това вече поредна такава рязка смяна на плана.)
Е, нормално ли е да ст...
Търсене
За този блог

Гласове: 1382